Parim kohvimasin koju – kuidas valida?

Kui sa oled suur kohvi armastaja ja sinu ükski hommik ei möödu selleta, siis kindlasti mõtled, milline on parim kohvimasin koju. Kahjuks ei ole ühte reeglit, mille põhjal öelda, millised on parimad kohvimasinad või mis on parim kohvimasin 2022 – küll aga saame sind sellel teekonnal juhendada.

Millised on parimad kohvimasinad?

Parim kohvimasin koju on just selline, mis vastab sinu ootustele. Kõlab küll lihtsalt, aga praktikas on seda siiski väga keeruline valida. Alustada tuleb sellest, millist tüüpi masinad sa eelistad. Kas selleks on espressomasin, filterkohvimasin või hoopiski Chemex kann? Igast sellest liigist võid sa leida parimad kohvimasinad

Kui sinu jaoks on oluline, et kohv valmiks kiiresti, siis vali automaatne espressomasin. See on selle poolest parim kohvimasin, kuna valmistab kohvi paari nupule vajutamisega, ja teeb seda värsketest ubadest. Kas pole mitte imeline?

Filterkohvimasinad on parimad kohvimasinad oma hinnaklassi poolest. Need on odavamad kui automaatsed espressomasinad, aga võivad samuti valmistada väga maitsva ja hea kohvi.

Chemex kann on tõelistele nautlejatele, aga kindlasti mitte parim kohvimasin neile, kes soovivad kiiresti ja lihtsa vaevaga kohvi saada. Chemex kannuga valmistamise protsess on juba nauding – mõnusad kohvi aroomid, mida sa kohvi valmistamisel tunnetad, äratavad su juba üles.

Seega ei ole võimalik öelda, milline on parim kohvimasin 2022, sest see sõltub väga paljuski iga inimese eelistustest. Parim kohvimasin on just selline, mis on sinu jaoks mugav ja parim lahendus.