Parim elektritõukeratas

Elektritõukeratta rendivõimalusi tekib kui seeni pärast vihma. Parim elektritõukeratas on aga siiski isiklik tõukeratas. Kui oled siiani olnud kahtleval seisukohal ja maksnud pigem tõukeratta rendivõimaluste eest, siis mõtle kui tihti sa seda teed. Kasutades tõukeratas põhimõtteliselt iga päev, siis tõenäoliselt tuleb isiklik elektritõukeratas ajaga tunduvalt soodsam, rääkimata võimalustest valida endale parim mudel.

Elektrilised tõukerattad vastavalt igale soovile

Renditavad elektritõukerattad on valitud, pidades silmas keskmist klienti. See tähendab et kõik, alates tõukeratta suurusest ja funktsioonidest, peaks olema võimalikult universaalne. Ehk et parim elektritõukeratas rentimiseks ei ole alati parim elektritõukeratas sinule. Miks? Reaalsus on see, et igal inimesel on aga omad eelistused ja omad vajadused ning parim elektritõukeratas peaks neile vastama. Hansapost on sobivaima variandi leidmisel suureks abiks.

Ja samas, renditõukerataste kasutamisega alustamine ei ole sugugi halb idee. Selliselt saad katsetada, kas tõukerattaga sõitmine ja tõuksimaailm on üldse sulle sobilik. Samamoodi hakkad tähele panema, mis sulle tõukeratta juures meeldib ja ei meeldi. Selle infoga on palju lihtsam teha lõplik valik, milline on sinu jaoks parim elektritõukeratas.

Milline on parim elektritõukeratas?

Eesti liiklusseaduse järgi on lubatud sõita elektrilise tõukerattaga, mille valmistajakiirus on kuni 25 km/h ning valmistajavõimsus kuni 1000W. See pakub juba päris häid valikuvõimalusi. Aga mida veel peaks jälgima tõukeratta ostmisel?

  • kaal – nii tõukeratta enda kui sõitja maksimaalne kaal
  • läbisõit ühe laadimisega
  • tõukeratta võimsus – väga tähtis, kui otsid lapsele kingitust
  • kokkupandav või mitte?
  • sõidumugavus
  • tõukeratta hind

See kui oluline üks või teine aspekt on, sõltub inimesest endast. On oluline vahe, kas tõukeratast peab igapäevaselt trepist kolmandale korrusele tassima või saad kasutada lifti. Esimesel juhul on tõukeratta kaal märkimisväärselt suurema tähtsusega.

Mõtle ka sellele, kus tõukeratast hoidma ja kasutama hakkad. Tahad panna tõukeratta auto pagasiruumi, panipaika või sõidad ühistranspordiga? Tõenäoliselt on sinu jaoks parim elektritõukeratas kokkupandav mudel.

Tead, et hakkad sõitma ebatasasel teel? Investeeri suuremate õhkrehvide ja amortisaatoritega tõukerattasse. See on küll kallim, ent tasub kindlasti ära. Sõidumugavust hakkavad aga mõjutaba ka tallaplaadi pikkus ning laius, kui kõrge ja kui lai on lenkstang, kas on olemas telefonihoidik või kotikonks jne.

Miks on isiklik elektritõukeratas hea valik?

Kui oled Kaup24 e-poest ostnud isikliku elektritõukeratta, haihtuvad mitmed probleemid õhku. Sul ei ole enam kunagi vaja muretseda, kas renditõukeratas on õigel ajal õiges kohas ootamas. Kaob ära ka muretsemine, kus ja kuidas saad tõukeratta sõidu lõpetada. Renditõukerattaga on su sõiduvõimalused piiratud, sest ka sõidu lõppsihtkoht peab jääma rendiala piiridesse. Isiklik parim elektritõukeratas pakub sulle aga vabadust!

Samamoodi ei teki kunagi küsimust, kas see on ikka piisavalt heas korras või kas teine kasutaja on sõiduvahendi ära rikkunud. Selge on see, et regulaarne hooldus professionaalses teeninduses aitab kallil sõiduvahendil sind pikalt teenida! Nii saabki öelda, et elektriline tõukeratas on juba väga hea lahendus, ent parim elektritõukeratas on see, mille oled ostnud vastavalt enda vajadustele.