Parim pesumasin kuivatiga – kuidas valida?

Pesumasin kuivatid on praktiliseks valikuks pea igas koduses majapidamises. Pesukuivati funktsioon lahendab ära paljude inimeste probleemi: kus kuivatada suures koguses pesu ja eriti voodiriideid. Milline on aga see õige ja parim pesumasin kuivatiga ja kuidas see leida? Loe meie alljärgnevaid soovitusi ja leia parim pesumasin kuivatiga Hansapostist ja Kaup24-st.

Milline on parim pesumasin kuivatiga?

Pesu pesemine on ettevõtmine, rääkimata selle kuivatamiseks. Väikeses kodus, kus pole üleliia ruumi, on pesumasin kuivatiga väga hea valik. See täidab kahte olulist funktsiooni ja hoiab ruumi kokku. Kuidas aga valida parim pesumasin kuivatiga, kui toodete valik on suur ja pealtnäha ühesugune?

Parim pesumasin kuivatiga on selline, mis:

  • peseb ja kuivatab sinu jaoks piisavas koguses pesu;
  • mahub mõõtude poolest vannituppa, kööki või spetsiaalsesse pesupesemise ruumi;
  • töötab erinevate pesu- ja kuivatuse funktsiooniga;
  • on energiasäästlik.

Kõige olulisem, mida vaadata, et leida parim pesumasin kuivatiga, on kogus, mida masin suudab pesta ja kuivatada. Kus juures, see ei pruugi olla täpselt sama. See tähendab seda, et masin peseb korraga kuni 9 kg pesu, aga kuivatab vaid 6 kg. Sellisel juhul tuleb mõelda, mida ülejäänud pesuga nii kaua teha või osta kohe selline pesumasin kuivati, mis vastab sinu ootustele.

Teiseks on alati parim pesumasin kuivati selline, millel on ventileeriv kuivati süsteem. Seda tüüpi masinad on palju säästlikumad, kui puuduseks on see, et selle jaoks on vajalik ventilatsioonisüsteem, kuhu tekkinud jääkõhk suunata.

Seevastu kondenseerivate kuivatite valik on kõige suurem ja seetõttu on need ka kõige enam levinud variandid.

Tihti soovitatakse osta pesukuivati ja -masin eraldi, aga alati pole see võimalik. Seega, kui sinagi eelistad ühte masinat, mis teeb kogu töö sinu jaoks ära, siis pesumasin kuivatiga on ainuõige valik

Kust osta parim pesumasin kuivatiga?

Parimad pesumasinad kuivatiga leiad kodust lahkumata nii Hansaposti kui ka Kaup24 laiast tootevalikust. Sorteeri kas vastavalt kaubamärgile, hinnale, mõõtudele või energiaklassile ja leia parim pesumasin kuivatiga. 

E-poest leiad paljud tuntud elektroonika brändid, kelle valikust saad valida enda soovidele ja hinnaklassile vastava toote. Ja seda kõike on sul võimalik teha just sealt, kus sa praegu asud. Loe toodete kirjeldusi, et mõista, millised funktsioonid ja võimalused on välja valitud pesumasin kuivatil. Võrdle erinevaid masinaid, et leida parim. 
Kui parim pesumasin kuivatiga leitud, saad selle ära tellida. Kaup24 ja Hansapost on usaldusväärsed ostukeskkonnad, kust tellida endale nii koduelektroonikat kui ka teisi tooteid alates riietest kuni kodusisustuseni välja. Lisa toode ostukorvi ja jää seda ootama. Juba peatselt on sul kodus parim pesumasin kuivatiga ja sa näed, kui palju kergemaks muutub (voodi)pesu pesemine ja kuivatamine.