Parim sirgendaja on juukseid säästev Dyson juuksesirgendaja

Kaunid juuksed on iga naise unistus ja samm lähemale sellele unistusele, on soetada endale parim juuksesirgendaja. Kauplustes on väga lai valik juuksehooldustarvikuid, nagu näiteks fööne ja juuksesirgendajaid (sh ka minijuuksesirgendaja), mistõttu on keeruline otsustada, milline sirgendaja on parim sirgendaja. Siinkohal toome mõned näpunäited, kuidas leida parimatest parim juuksesirgendaja.

parim sirgendaja

Millist juuksesirgendajat osta ja millele tähelepanu pöörata, et leida parim juuksesirgendaja?

Juuksesirgendajat valides võiks mõelda järgmistele asjadele:

  1. Hea sirgendaja on kerge, sest siis on mugav seda käes hoida ja juukseid sirgendada. Eriti oluline on see pikkade ja paksude juuste puhul, sest siis võtab juuste sirgendamine kauem aega.
  2. Parimad sirgendajad on erinevate kuumuse astmetega ehk on võimalik valida, millise kuumusega sirgendada juukseid, et neid mitte kahjustada. Airvitamin veebilehel müügil olev Dysoni sirgendaja on kolme kuumusastmega – 165 kraadi, 185 kraadi ja 210 kraadi. Seega saab valida kuumuse lähtudes sellest, milline on juukse tüüp, kui pikad juuksed on ning samuti vastavalt soovitud stiilile. Sirgendajal on funktsioon, mis tagab nutika kuumuse reguleerimise ja seetõttu ei ületa seade eelnevalt valitud kuumust.
  3. Sirgendusplaadid ja nende painduvus on juuste sirgendaja puhul väga olulised selleks, et võimalikult efektiivselt kaitsta oma juukseid. Parim sirgendaja on selline, kus juuste sirgendaja plaadid painduvad ümber juuste ja haaravad neid õrnalt kokku ning seeläbi tagavad särava ja sileda tulemuse ja seda ilma kõrge temperatuurita. See omakorda tagab selle, et juuksed murduvad oluliselt vähem, juuksed ei ole elektrit täis ja lendlevad ning ei ole kahused.
  4. Parimad sirgendajad on need, mida on võimalik kasutada ka juhtmevabalt. Samas on võimalik kasutada sirgendajat ka juhtmega ning siis on kasutusaeg lihtsalt pikem kui 30 minutit. Head sirgendajad ongi need, mille puhul on valikuvõimalus.
  5. Parim juuksesirgendaja on selline, mida on mugav igale poole kaasa võtta. Dysoni juuste sirgendaja juurde kuulub kuumakindel reisivutlar, mistõttu on võimalik see kiirelt pärast kasutust kotti pista.

Dyson sirgendaja eelised teiste sirgendajate ees

Nii nagu ülal mainitud, on dyson sirgendaja (näiteks Dyson Corrale) parim juuksesirgendaja just seetõttu, et see säästab juukseid selle asemel, et neid kahjustada. Dysoni sirgendaja on parim sirgendaja oma innovaatiliste painduvate sirgendusplaatide tõttu kui ka seetõttu, et sirgendaja kuumuseregulaator korrigeerib ise kuumust. Juuksed on siidised ja terved ning seda seetõttu, et on valitud parim sirgendaja.

Airvitamini veebilehelt leiab ka muid põnevaid asju lisaks juuksehooldustarvikutele. Näiteks leiab suures valikus õhuniisuteid, tolmuimejaid ja veel palju muudki.