Parim sõudeergomeeter koju

Tunturi Cardio Fit, Star Fit, Competence või hoopiski Kettler parimad mudelid? Milline sõudeergomeeter on parim ja mis sobib hästi kodus kasutamiseks? Aitame sind parima otsuse vastuvõtmiseks – leia meie soovitused ja leia parim sõudeergomeeter!

Milline on parim sõudeergomeeter?

Kahjuks pole võimalik välja tuua ühte kindlat mudelit, mida saaks nimetada parimaks sõudeergomeetriks. Üks sõudeergomeeter on parim ühe jaoks ja teine teise jaoks. Nii on igasuguste spordivahenditega: nii nagu ka üks jooksulint ei sobi igale ühele, tuleb ka teised vajalikud trenažöörid valida vastavalt oma soovidele. Olenemata sellest, kas selleks on jooksulint, sõudeergomeeter või midagi muud, mida koju soovid osta, Kaup24 ja Hansaposti valikust leiab alati kõik spordiks vajamineva. 

© Getty Images Signature via canva.com
© Getty Images Signature via canva.com

Kuna sobiv spordiseade sõltub maksumusest, saame nimetada vaid asjaolusid, mida kindlasti sõudeergomeetri valiku tegemisel arvestada. Selleks, et leida parim sõudeergomeeter, pööra tähelepanu järgmisele:

  • Kasutustihedus ja -vajadus – see tähendab seda, kui tihti ja mille jaoks sa soovid seda kasutada. Parim sõudeergomeeter ei ole sama professionaalseks kasutamiseks ja hobikorras treenimiseks. Nendes kahes variandis on väga suur vahe ja seetõttu tuleb alustada selle defineerimisest.
  • Eelarve – siit lähtuvalt tuleb mõelda läbi ka summa, mille oled valmis sinna alla panema. Soovitame summat mitte väga kindlalt defineerida, vaid mõelda välja vahemik, kuhu hinnaklassi sõudeergomeeter võiks jääda. Hind sõltub nii sellest, kas tegemist on profimasinaga kui ka selle paljudest lisafunktsioonidest.
  • Takistuse tüüp – kasutusel on erinevat tüüpi takistus mehhanismid: õhk, vesi, magnetiline või hüdrauliline. Sõudeergomeeter, millel on õhu- ja veetakistus pakub dünaamilist ja üpriski realistlikku sõudekogemust, samal ajal kui magnet- ja hüdrauliline on jällegi vaiksemad ja paremini reguleeritavad. Mõtle, mis on sulle parim.
  • Suurus – parim sõudeergomeeter on piisavalt suur, aga samas kompaktne, et mahuks koju ära. Nende suurused on väga erinevad, veendu, et see mahuks ära või eelista mõnda kompaktsemat ja kokkupandavat mudelit.
  • Reguleeritavus – mugavus on tagatud paljude reguleeritavate osadega, veendu, et sõudeergomeetri istme kõrgus, jalatoed ja muud osad oleksid reguleeritavad.

Need on mõned näitajad, mille alusel saad defineerida enda jaoks, milline on parim sõudeergomeeter. 

Parim sõudeergomeeter e-poest

Kust leida parim sõudeergomeeter? Kuna Kaup24 kui ka Hansapost pakuvad äärmiselt laia sõudeergomeetrite valikut, saad osta omale sobiva seadme internetist. Ja seda kodust lahkumata. Kus juures, sobivate sõudeergomeetrite mudelitega tutvumine pole midagi keerulist, sest sulle on abiks erinevad filtrid, mille abil leida parim sõudeergomeeter. Filtreeri tooteid brändi, hinna ja muude näitajate alusel. Avasta nüüd kogu valik ja ole aktiivne igal aastaajal!