Parim jõulukuusk

OÜ Puupõld pakub oma istandusest värskeid jõulupuid, mis on kasvatatud hoole ja armastusega, mida on võimalik mugavalt e-poest koju tellida. Meie missiooniks on pakkuda värskeid, tihedaid ja ühtlase võraga jõulupuid, mis säilitavad oma värskuse kogu jõuluaja. Puude kasvatamisel on meil mitme põlvkonna metsanduse kogemus, hooldamisel kasutatakse  loodussõbralikke meetodeid.

parim jõulukuusk

Oleme loonud Eesti esimese jõulupuude e-poe Jõulukuusk.ee. Alustasime 2015. aastal, et pakkuda värskeimat jõulupuud Eestis. Tellimise hetkel puu kasvab, mille lõikame alles peale tellimuse saamist. Kuuskede müük toimub läbi e-poe, kus on võimalik valida sobiva suurusega puu ning tasuda mugavalt pangalingi, krediitkaardi või arvega. Tellitud jõulupuu toimetatakse kulleriga kasvandusest otse koju või kontorisse. Lühike tarneahel tagab värskuse. Veebiarendus on tehtud meie enda SEO agentuur poolt. 

Eheda jõulupuu tuppa toomine on armastatud traditsioon pühadeajal. Värske jõulupuu ilu ja lõhn loovad sooja ja piduliku õhkkonna. Sinu jõulupuu püsib elujõuline ja kaunis kogu pühadeperioodi vältel, kuidas seda õigesti hooldad ja säilitada. Puud hoia enne tuppa toomist  jahedas ruumis, et puu saaks kohaneda. Väga oluline on jälgida, et kuusejalg oleks alati veega täidetud. Esimestel päevadel võib puu juua kuni kolm liitrit vett ja vee puudumisel tekitab puu kaitsekihi, mis takistab vee imendumist. Puu peab olema järjepidevalt vees.  Hea kuusejalg lihtsustab puu eest hoolitsemist ning tagab stabiilsuse. Kvaliteetne kuusejalg aitab lihtsalt jälgida veetaset, mis garanteerib puu värskuse.

parimad jõulukuused

Päris jõulukuusk on keskkonnasõbralikum valik võrreldes kunstkuusega mitmel põhjusel. Esiteks, puit on taastuv ressurss. Nad kasvavad looduslikult ja nende kasvatamise ajal toodavad hapnikku, neelavad süsinikdioksiidi ning aitavad seeläbi võidelda kliimamuutustega. Kunstkuused seevastu on valmistatud plastikust ja teistest sünteetilistest materjalidest, mille tootmine on energiamahukas ja tekitab kasvuhoonegaase. Lisaks ei lagune need materjalid looduslikult, mis tähendab, et kunstkuusk võib saastada keskkonda sadu aastaid.

parimad jõulukuused

Teiseks, päris jõulukuuskede kasvatamine toetab kohalikku põllumajandust ja metsandust, pakkudes tööd paljudele inimestele. Pärast pühadeaega saab päris kuuski kompostida või taaskasutada, näiteks multšina aedades, mis aitab toitaineid tagasi mulda viia. Kunstkuuskedel puudub selline jätkusuutlik elutsükkel ja nende kõrvaldamine võib olla keeruline, kuna nad ei ole biolagunevad ja võivad jääda prügilatesse pikaks ajaks.

Valides päris jõulukuuse, aitab iga inimene kaasa looduslike ökosüsteemide kaitsele ja keskkonna tervisele.

Parim jõulukuusk