Parim mootorsaag

Alati on soovitatud valida multifunktsionaalseid tooteid ja lahendusi, mis toimivad võimalikult hästi mitmes olukorras. Parim mootorsaag võib olla aga üks nendest momentidest, kus on vaja teha eristus, milleks seda mootorsaagi kasutama hakatakse. Professionaalse kasutaja ja koduse kasutaja vajadused on lihtsalt sedavõrd erinevad, et mudel mis sobib väga hästi intensiivseks tööks, ei pruugi sugugi olla parim variant aeg ajalt kasutamiseks.

Parim mootorsaag professionaalile

Mootorsaag STIHL on kujunenud professionaalide seas üheks hinnatuimaks lahenduseks. STIHL mootorsaed on tuntud oma kvaliteedi, funktsionaalsuse ja vastupidavuse poolest. Nende PRO seeriast omakorda on parim mootorsaag MS 261 C-M, mis on STIHLi enim müüdud profisaagide seeria maailmas.

Teine väga levinud parim mootorsaag professionaalide valikus on mootorsaag STIHL MS 881. Tegu on maailma võimsaima seeria tootmises oleva mootorsaega, mis vastab tõesti iga töötegija vajadustele ning seda ka kõige karmimates tingimustes, kasutamiseks kettsaeraamiga ja kõige kõvema puiduga puude langetamisel ning lõikamisel.

Hea ja odav mootorsaag

Selge on see, et kodukasutajal ei ole vaja niivõrd võimast mootorsaagi, nagu seda läheb tarvis neil, kes pikki päevi metsas veedavad. Pigem on kodukasutaja see, kes soovib head ja odavat mudelit. Jah, öeldakse et see soov tähendab, et vaja on osta kaks erinevat asja. Õnneks pole see alati tõsi, vaid otsustades kvaliteetse toote kasuks, nagu seda on STIHL mootorsaag, kestab see nii kaua, et muutub lõpuks hinna poolest täitsa taskukohaseks.

Üks parimaid mootorsaage koduseks kasutamiseks on väike ja kergekaaluline mootorsaag STIHL MS 170. Selle abil saavad tehtud väiksemad aia- ja ehitustööd, ka pisemad puud langetatud ning isegi küttepuud saetud. Tiheasustusega alal on parim mootorsaag selline lahendus, mis hoiab ka naabrid rõõmsana ehk tasuks kaaluda akukettsae mudelit  MSA 120 C-BQ Compact. See tuleb toime samade töödega, mis eelpool mainitud MS 170, ent tänu akutoitele sobib ka kasutamiseks siseruumides.

Isegi kui on mõni tuttav metsamees siis ei tasu tormata ostma sama toodet, mida tema igapäevaselt metsas rühmates ja tööd tehes kasutab. Parim mootorsaag vastab ikkagi eelkõige kasutaja vajadustele ning nõudmistele.