Parim nutitelefon

Nii palju kui on erinevaid telefone, on ka erinevaid arvamusi, milline on see parim mobiiltelefon. Lõplik arvamus sõltub muidugi sellest, kes ning millist telefoni vajab. Hea nutitelefon on müügil nii vähem kui saja euro kui ka rohkem kui tuhande euro eest ning kuigi hind pole kõige tähtsam, ei pea seda täiesti kõrvale jätma. Pole mõtet oma eelarvet telefoni ostuga lõhki lüüa, eriti kui soetatav telefon on sinu vajaduste jaoks lihtsalt liiga võimas. Aga kuidas siis leida see parim mudel?

Millist telefoni osta 2021?

Üks esimesi valikuid on operatsioonisüsteemi valimine. Android ning iOS on kohe kindlasti kõige levinumad lahendused, mainimist tasuvad ka Windows Phone ning Blackberry süsteemid. Reeglina on inimestel kujunenud kindel eelistus ühe või teise operatsioonisüsteemi osas. Vaatame kahte populaarsemat süsteemi lähemalt, et leida parimad odavad nutitelefonid.iOS tuleb kiiremate tarkvarauuendustega, pakkudes paremat turvalisust ja rohkem privaatsust. iOS tarkvaral töötavad Apple telefonid hoiavad ka suurepäraselt veel peale kasutamist telefoni väärtus, seega ei pea muretsema, et mida edasi teha vana telefoniga, kui osta juba uus mudel.

Valikut tehes tasub mõelda sellele, millise operatsioonisüsteemiga oled sa juba harjunud, milliseid rakendusi üks või teine rakenduste pood pakub jne. Näiteks on inimesi, kelle jaoks parim väike nutitelefon on Huawei. Selle brändiga peab aga arvestama, et Huawei kasutab rakenduste pakkumiseks enda App Gallery süsteemi ja mitmed rakendused, mis on saadaval Androidi ja iPhone’de jaoks, sinna süsteemi ei jõua.

Parimad mobiiltelefonid pildistamiseks

Telefonide reklaamides võib söögi alla ja söögi peale näha megapikslite arvu, ent mida see loeb? Kui kõrge kvaliteediga fotod ning pildid pole olulised, võib sellesse numbrisse rahulikumalt suhtuda. Ning vastupidi, kes vajab suurepärase kvaliteediga tulemust, nemad peaksid jälgima, et kaamera oleks vähemalt 12MP või rohkemgi.

Hea tulemuse saavutamise aitab tagada seegi, et uutel mudelitel on reeglina kolm või suisa neli kaamerat. Lisaks kaamerate arvule ja megapikslitele on hea idee vaadata, milliseid funktsioone telefon pakub ja kas need sobivad su vajadustega. Kõige populaarsemad on seejuures öörežiim, ülilainurk ning lainurk.

Parim nutitelefon 2021 igale inimesele

Suured otsused tehtud, saab keskenduda väiksematele faktoritele, mis mängivad kasutusmugavuses olulist rolli. Üks selline asi on ekraani suurus. Vähemalt 6 tollise ekraaniga telefon pakub paremat kogemust videode vaatamiseks ja mängimiseks. Kes peab oluliseks võimalust telefoni ühe käega kasutada, nende jaoks on parim nutitelefon väiksema ekraaniga mudel.

Uued parimad nutitelefonid pakuvad kiirlaadimise või juhtmevaba laadimise võimalust. Kuna juhtmevaba laadimise võimalust lisatakse järjest autodele, lampidele ning isegi laudadele, on see mugav lahendus. Ent kui see pole oluline, ei ole vaja maksta lisa funktsiooni eest, mida sa ei kasutaks.

Pärast kalli ja ideaalse nutitelefoni ostmist mõtle sellele, kuidas telefoni kaitsta, et see kestaks. Turvakile või turvaklaas ekraanile, korralik ümbris ning nutitelefonikindlustus on paar head lahendust, mis hädaolukorras abiks tulevad. Kes soovib kasutada kindlaid aksessuaare või eelistab teatud brändi ümbrist, peaksid enne ostu saavutamist veenduma selles, et soovitud aksessuaar on tõesti olemas.

Kindel on see, et parim telefon on kindlasti nutitelefon. Nuputelefonid ei ole suutnud ajaga sammu pidada ja meie igapäevaelu on sellises mahus internetti kolinud, et vajame seadmeid, mis seda muutust toetaksid. Maailma parim nutitelefon on seejuures suureks abiks!