Parim sülearvuti

Sülearvutid toovad meie ellu rohkem võimalusi ja paindlikkust, kui kunagi varem. Ühe seadmega saab endaga kaasa võtta nii töised ülesanded, koolitöö kui ka meelelahutuse. Ja kui varem oli märkimisväärne erinevus süle- ja lauaarvutite võimekuse vahel, siis nüüdseks on see vahe pea olematuks kahanenud.

Sülearvuti koju, kooli ning mängimiseks

Parimad sülearvutid mängimiseks tulevad silmapaistvate näitajatega selleks, et rüperaalid suudaksid vedada ka kõige uuemaid ning kõrgema kvaliteediga mänge. Küll peab aga arvestama, et selliste näitajatega parim sülearvuti mängimiseks on omade miinustega. Näiteks on sülearvuti ja laadija tavapärasest raskemad ja tähelepanu peab pöörama korralikule jahutusele.

Tudengid peavad sülearvutit valides mõtlema mitmele faktorile. Esiteks, arvuti peab olema piisavalt kerge ja väike, et endaga kaasas kanda. Teiseks, pika aku kestvusega, et terve päev toime tulla. Kolmandaks, piisavalt võimas, et tulla toime koolitööks vajalikke programmide kasutamisega. Kuna sellised arvutid on vajalikud, on enamikes poodides olemas parim sülearvuti tudengile.

Parim sülearvuti koju ei ole üks kindel mudel. Kodukasutaja jaoks sõltub valiku tegemisel kõik sellest, milleks arvutit on vaja. Kui ainult meilide lugemiseks ja sotsiaalmeedia kontrollimiseks, on madalama võimekusega parim odav sülearvuti täiesti piisav. Mängude mängimiseks sobivad eelpool mainitud mängurite arvutid. Ja kuigi kodukasutajale ei ole tingimata vaja äriklassi sülearvutit, on sellel klassil oma kindlad eelised.

Kas parim sülearvuti 2021 on äriklassi arvuti?

Äriklassi arvutid on parimad sülearvutid põhjusega. Need arvutid tulevad komponentidega, mida valides on prioriteediks võetud töökindlus ja kasutusmugavus. Kokku pole hoitud materjali kvaliteedi ega targa disaini arvelt. See tähendab võimsamaid lahendusi aga ka näiteks pikema kestvusega akut ja üldiselt arvutit, mille eluiga on pikem.

Muidugi, äriklassi arvutid on kallimad, ent tavakasutajad peaksid meelde jätma hea nipi, kuidas soetada kvaliteetseid mudeleid. Paljud ettevõtted soetavad kvaliteetseid arvuteid hulgi ning vahetavad need iga mõne aasta järel välja. Ja siin on võimalus tavakasutajal teha tark samm ja soetada endiselt väärtuslik sülearvuti märkimisväärselt madalama hinnaga.

Äriklassi rüperaalid on parima hinnaga sülearvutid ning ka kasutatud mudelid on täiesti piisavad. Rääkides brändidest ja seeriatest, tasub silma peal hoida järgmistel nimedel: MacBook Pro erinevad mudelid, Dell Latitude ja Precision seeriad, Sony VAIO aga ka Lenovo T, W ning X seeria.

Millist arvutit osta 2021

Peab mõtlema ka ekraanile ja mitte vaid selle suurusele. Läikivad ning madalama kontrastsusega ekraanid ei ole kõige silmasõbralikumad ehk pikalt arvuti taga töötajad peaksid kaaluma teist varianti. Kõrgem kontrastsus ja matt ekraan sobivad pikemaks kasutuseks paremini.

Samamoodi on suurema mõõtmetega ekraan parem filmide ja seriaalide vaatamiseks ning ka mängude mängimiseks. Väiksema ekraaniga sülearvuti saab aga kergelt käe- või seljakotti mahutada ning endaga alati kaasa võtta.

Milline bränd on korralik sülearvuti?

Arvutivõõra inimese jaoks on keeruline teada, mis peitub ühe või teise numbri või näitaja taga. Seetõttu on kõige turvalisem valida tuntud ning kvaliteetsed kaubamärgid, mis on juba aastaid tegutsenud.

Apple sülearvuteid on aidanud populariseerida nende lihtne aga elegantne disain ning käepärane integreeritus Apple teiste toodetega. Paljud inimesed, kes on juba kord hakanud Apple tooteid kasutama, ei ole enam nõus kasutama mõne teise brändi toodangut. Microsoft Surface on kaks ühes lähenemine – näeb välja nagu tahvelarvuti, ent on sama võimas kui sülearvuti. Lisaks on head ja turvalised brändid Dell, HP, Lenovo ja Asus.

Ja kui praegu ei leia ideaalset mudelit, võib natuke oodata. Pea iga päev on oodata infot uute mudelite ning nende mudelite võimaluste ja funktsioonide kohta. Maailma parim sülearvuti ootab!