Parim päikesekaitsekreem

Parim päikesekaitsekreem vastab su vajadustele, on mugav kasutada ning ei tee sulle liiga. Seetõttu on väga lihtne valida mõni Apotheka Beauty apteegikosmeetika toode, sest juba sinna tootevalikusse jõuavad vaid tõendatult efektiivsed ja ohutud kõrgeima kvaliteeditasemega tooted. Avène tooted on heaks näiteks.

Parim päikesekaitsekreem on multifunktsionaalne

Nii nagu mujalgi, ei ole tähtis vaid õige toode, vaid ka korrektne päikesekreemi kasutamine. Parim päikesekaitsekreem saab oma tööd teha vaid siis, kui see on õigesti peale kantud. 

Näiteks meikimisel kantakse kõigepealt peale seerum ja päevakreem, seejärel vajaduste järgi parim päikesekaitsekreem ning alles pärast selle imendumist ka jumestuskreem ja puuder.

Nutikad piiluvad multifunktsionaalseid päikesekaitse tooteid. Näiteks SPF kaitsefaktoriga parim jumestuskreem. Siis võib ühe sammu oma meigirutiinis lausa vahele jääda, sest sul on kasutusel kaks ühes toode, mis tagab päikesekaitse ja naha ühtlase tooni.

Päikesekaitse suvel või talvel?

Õige vastus on, et parim päikesekaitsekreem peaks kasutusel olema läbi terve aasta. Jah, suvisel ajal on meie laiuskraadil päike selgelt tugevam ning parim päikesekaitsekreem näole või kehale palju olulisem, ent ka talvisel ajal ei tasu oma nahka kaitseta jätta.

Kui võtta käsipagasisse kreem või spreipudel, peab mahtuma päikesekaitse 100ml pudelisse. Seega, kasutusmugavusele mõeldes võib olla parim päikesekaitsekreem näole näiteks päikesekreem pulk kujul.