Parim jumestuskreem igale vajadusele

Parim jumestuskreem on suureks abiks, sest just sellest sõltub ülejäänud meigi lõpptulemus. Ja kui ka muud meiki ei plaani teha, siis parim jumestuskreem sobib kenasti ka iseseisvalt kasutamiseks.

Mille järgi ja millist jumestuskreemi valida?

Esiteks, leia bränd, mida saad usaldada. Apotheka Beauty apteegikosmeetika valikus on vaid tõendatult efektiivsed ja teaduspõhised brändid. Seega võid olla kindel, et Avène tooted on kvaliteetsed ning IDUN Minerals dekoratiivkosmeetika ei hakka probleeme tekitama.

Teiseks, veendu selles, et valitud jumestuskreem on sinu nahatoonile sobiv. Nii liiga hele kui liiga tume jumestuskreem m õjub ebaloomulikult. Arvesta sellega, et talviti kipub nahatoon olema heledam ja suviti tumedam. 

Kolmandaks, tea ka mida sa jumestuskreemilt soovid. Parim jumestuskreem vastab sinu vajadustele. Nii on väga oluline see, kas otsitav on hea katvusega jumestuskreem, väga kerge jumestuskreem või näiteks päikesekaitsega jumestuskreem.

Parim jumestuskreem 2022 või 2023 või 2024

Kindlasti võib ette võtta erinevate hindajate nimekirjad ja vaadata, mis on nende arvates ühe või teise aasta parim jumestuskreem. Lõpliku valiku tegemisel ei tasu aga puhtalt nimekirja esikolmikuga piirduda. 
On oluline vahe, kas eesmärgiks on leida parim looduslik jumestuskreem, parim kauapüsiv jumestuskreem, parim jumestuskreem kuivale nahale või hoopis parim valgustpeegeldav jumestuskreem. Kui aga tead, mida otsid ja tead, millele valiku tegemisel tähelepanu pöörata, on parim jumestuskreem kindlas käeulatuses.