Parim ortopeediline madrats ootab sind

Ortopeediline madrats on madrats, mis on spetsiaalselt disainitud just selja ning liigeste toetamiseks. Esimesed ortopeedilised madratsid jõudsid turule 1950. aastatel. Praeguseks on esialgseid variante muidugi hoolega edasi arendatud ja seda tasub enda heaks ära kasutada ning valida parim ortopeediline madrats.

Millest on tehtud ortopeedilised madratsid?

Ortopeedilist madratsit saab valmistada erinevatest materjalidest: latex, mäluvaht, , kookos, taskustatud vedrumadrats, naturaalsed täidised. Eesmärk on kõikidel siiski sama – vältida survepunktide teket, mis on üheks selja-, kaela- ja puusavalude põhjuseks. Lisaks on eesmärgiks hoida korrektset rühti ka siis, kui sa magad.

Kes armastavad magada külili ning liigutavad läbi une väga palju, neile pakub reeglina paremat toestust pehmem madrats. Kõhuli magajatel on kindlasti vaja jäika madratsit, selili magajatele on parim ortopeediline madrats midagi nende kahe variandi vahepealset.

Ortopeedilist madratsit saab tunnustada, sest nad saavutavad oma eesmärgi korrektse jäikuse ning tasakaalustatud kaalujaotuse tagamisega. Jäikus on seejuures eriti oluline, sest just sellega tagatakse korralik toestus, mis lisaks ülalpool mainitule vähendab unes liigutamist ja aitab seeläbi paremini välja puhata.

Vahemärkus
LOE LISAKS KUIDAS VALIDA:
Parim madrats
Parim kattemadrats
Parim voodi
Parim diivanvoodi
Parim voodipesu

Soovitage head madratsit! Usalda ennast!

Kõige lihtsam, kuidas kontrollida, kas madrats on paraja jäikusega, on heita pikali ja jälgida, et keha ning madratsi vahele ei jääks tühja ruumi. Tühi ruum võib tähendada, et madrats on liiga jäik. Ja kui keha vajub liiga sügavale, on madrats tõenäoliselt liiga pehme.

Muidugi, võib juhtuda, et ortopeedilise madratsi jäikus ei aita kõigest hoolimata leevendada sinu probleeme ning muresid. Äkki ei sobi see jäikus sinu kehakaaluga või magamisasendiga? Sellisel juhul on mõttekas kaaluda pehmema ortopeedilise madratsi valimist. Abiks võib olla ka kattemadrats või hoopis topeltvedrustusega madrats. Võta aega ja leia enda jaoks parim ortopeediline madrats.