Parim voodi muudab une magusaks

Parima voodi valimisel on pea piiramatu valik. Seda eriti praegu. Mõned võivad ju endalt küsida, et kui nende praegune voodi on kestnud juba aastakümneid ja tundub olevat parim voodi, siis miks üldse vaeva näha?  Kvaliteetseid tänapäeva voodeid saab soetada nii tavalisest poest, kui ka e-poest. Viimane variant on veel eriti mugav valik, sest kõik on täpselt kliki kaugusel.

Tea, mida otsid

Vale voodi tähendab valusaid lihaseid, selja- ja kaelaprobleeme ning muidugi kehva und, mis hakkab ka ülejäänud elu mõjutama. Parim voodi aga vastupidist. Hea uni tagab hea elukvaliteedi ja seda võib öelda ükskõik milline teadlane, kes on probleemi natukenegi uurinud. Hea voodi valimine algab tõsiasjast, et selleks tuleb aega võtta ning teada, mida otsida ja millele tähelepanu pöörata.

Ruumi suurus loeb voodi valikult mõnes mõttes kõige rohkem. Suur voodi väikeses toas röövib rohkelt ruumi ja loob ebamugava keskkonna. Tagasihoidliku raamiga parim voodi mõjub pisemas toas palju paremini. Peidetud panipaigad aitavad aga teiste mööbliesemete arvelt ruumi kokku hoida. Multifunktsionaalne mööbel on nutikas valik! Ideaalseks valikuks võib olla ka diivanvoodi, mis aitab elutoa ühe liigutusega magamistoaks muuta.

Vahemärkus
LOE LISAKS KUIDAS VALIDA:
Parim madrats
Parim kattemadrats
Parim voodi
Parim diivanvoodi
Parim voodipesu

Samas ei ole mõtet osta ka eriti väikest voodit, mis on liiga kitsas, et end mugavalt tunda. Parim voodi võiks olla nii suur kui vaja ning nii väike kui võimalik. See võib ka tähendada, et kui magad üksinda, tasub siiski osta suurem voodi, kui üheinimesevoodi.

Madrats on sama tähtis kui voodi

Teiseks tähtsaks faktoriks, lisaks voodi suurusele, on madrats. Voodi ja madrats peaksid töötama koos. Madrats peab olema voodi jaoks õiges suuruses, mitte liiga suur ja mitte liiga väike. Mõned voodid tulevad juba koos madratsiga, näiteks kontinentaalvoodi! Sellel puudub traditsiooniline voodiraam, ja mugavus ning disain on esmaklassiline. Voodipesu valik on madratsi ja voodi kõrval sama tähtis, ära seda unusta.

Kui otsustad, et parim voodi ei ole kontinentaalvoodi, on vaja valida ka sobiv madrats. Voodid madratsid käivad siiski käsikäes. Sul on võimalik valida kas jäik, keskmine või pehme madrats. Kas soovid mäluvahtmadratsit, vedrumadratsit, lateksmadratsit või poroloonmadratsit. Kõik variandid on olemas! See tähendab, et vaja on vaid valikud ette võtta ja nende seast enda jaoks parim valida.