Parim diivanvoodi sobib igasse koju

Väiksemates oludes on tark mõte ruumi nii palju kui võimalik kokku hoida. Suurepäraseks viisiks, kuidas seda teha, on mitme funktsiooniga mööbel. Üheks levinud näiteks on diivanvoodid. Päevasel ajal koht istumiseks ja niisama olemiseks, öisel ajal aga voodi. Olgu siis igapäevaseks kasutamiseks või külaliste majutamiseks. Kuidas valida välja aga just see parim diivanvoodi?

Kvaliteetsed diivanvoodid on heaks valikuks

Diivanvoodid pakuvad rohkem tuge ja mugavamat magamisvõimalust, kui õhkmadratsid. Ja kuigi need on ka kallimad, on boonuseks võimalus kasutada diivanit ka päevasel ajal istumiseks ja olesklemiseks.

Diivanvoodid pidid pikalt võitlema halva kuulsusega – õhuke madrats jäikade raudvarbade peal, mis on alati ja igal hetkel ebamugav. Aga need ajad jäävad juba minevikku. Vedrumadratsid on aina mugavamad ja tihtipeale kasutavad diivanvoodid ka äärmiselt mugavat mäluvahtmadratsit. Ja kui ei ole madratsiga 100% rahul, võib lisada juurde kattemadratsi.

Vahemärkus
LOE LISAKS KUIDAS VALIDA:
Parim madrats
Parim kattemadrats
Parim voodi
Parim diivanvoodi
Parim voodipesu

Lahtikäiv diivanvoodi

Parim diivanvoodi valimine tähendab ka mõõtmist ja nende mõõtudega arvestamist. Seejuures peab arvestama kahte tüüpi mõõtudega – mõõdud siis, kui diivan on diivan ja siis, kui diivan on avatud voodiks. Kindlasti pööra tähelepanu sellele, et avamisega ei kaasneks vajadust toa kogu mööblit ümber tõsta. Kui diivanvoodi kasutamine on liiga ebamugav, tahad sa seda teha üha vähem ja üha harvem.

Mugav diivanvoodi ja kastiga diivanvoodid

Diivanvoodit soetades on hea mõte võtta pakutavast maksimum. Ehk siis valida parim diivanvoodi, millel on olemas ka pesukast. Sinna saab ära panna kasutamiseks mõeldud voodipesu, padjad aga ka muud, mis kuskile mujale ei mahu. Mõnikord sobib koju ainult nurgadiivan, aga ka see võib olla nurgadiivanvoodi!

Diivanvoodi muudab mugavaks ka selle kasutamine – kui voodit on kerge avada ja sulgeda. Ka puidust lipid on hinnatumad, kui metall-lipid. Muidugi, tuleb vaadata, et lippide valmistamisel kasutatud puit oleks korralikult kuivatatud. Selle abil eemaldatakse puidust liigne niiskus ehk lipid ei hakka ajaga pragunema ega painduma.