Parim sooduspakkumine

Suvel kulub raha lisaks tavapärastele väljaminekutele (toit, eluasemekulud, kütus jms) ka hoopis teistsugustele asjadele kui muul ajal. Suvisel ajal toimub palju erinevaid suveetendusi, festivale, kontserte, korraldatakse väljasõite ja reisitakse ringi nii Eestis kui ka välismaal. Samuti tuleb ette palju planeerimata kulutusi. Seega on suvel kulutused ilmselt ka suuremad kui muidu.

Kuidas aga suvisel perioodil säästa raha ?

Üks võimalus on võtta ette näiteks Rimi kliendileht ja vaadata, millised sooduspakkumised võiksid huvi pakkuda. Kas huvi pakuvad toiduga seonduvad soodustused, sest (väga paljude) toiduainete hinnad on viimastel aastatel märgatavalt tõusnud ning ilmselt kulub paljudel peredel oluliselt rohkem raha toidu peale kui varem. Või pakub Rimi kliendileht huvi just tööstuskaupade poole pealt. Kui on vaja soetada uus grill või kastmiseks töökorras voolik või on hoopis aeg uuendada voodipesude komplekte või soetada lauanõudeserviisi, siis parimad pakkumised võib leida just kliendilehtedelt.

Parim sooduspakkumine

Rimi kliendileht on praktiline ka seetõttu, et nii nagu kõik teavad, on ostunimekirja tegemine enne kauplusesse minekut väga oluline selleks, et ära hoida emotsioonioste ehk oste, mida tehakse poes, läbi mõtlemata, kas seda kulutust on mõistlik ja vajalik teha või mitte. Sellised ostud toovad tavaliselt kaasa suure kulu, millega me enne poodi minemist ei arvestanud ning seega võib see nullida ära ka kokkuhoiu, mis muidu oleks tekkinud juhul kui oleks nimekirja järgi asju ostnud. Kui võtta Rimi kliendileht ette ja teha ostunimekiri ning mis kõige olulisem – ka kinni pidada sellest – on säästmine lihtsam ning lisaks on see ette prognoositav.

Kuivõrd igal nädalal on uued pakkumised, siis pakub Rimi kliendileht kõikidele huvipakkuvaid soodustusi. Tuleb lihtsalt silm pakkumistel pidevalt peal hoida. Rimi kliendileht (nii nagu ka mõne teise kaupluse kliendileht) pakub lisaks toidukaupade sooduspakkumistele pakkumisi tööstuskaupade ja isegi taimede ning lillede osas. Ka lastele leidub soodsaid pakkumisi näiteks mänguasjade (ehitusklotside hinnasoodustused on alati väga oodatud) ja hooajaliste lasteriiete ning jalanõude osas. 

Rimi kliendileht on hea ka seetõttu, et selles on välja toodud pakkumised vastavalt hooajale. Näiteks suvisel grilliperioodil on erinevad pakkumised grillimisega seotud toodetele (nii grillimiseks vajalikud toidud kui ka grillimiseks vajalike tarvikute osas), samuti matkamise ja telkimisega seotud tooteid (alates matkamiseks sobilikest jalanõudest kuni madratsite ning telkideni välja) leiab suures valikus ühest kohast.

Seega on parim sooduspakkumine selline, mis annab võimaluse kokku hoida kliendi jaoks vajaliku toote (olgu selleks siis toidu- või tööstuskaubad) hinna pealt ning teisalt hoiab selline kliendilehe jälgimine ja selle pinnalt ostuotsuste tegemine kokku ka aega. Suvel ei ole kellelgi soovi kulutada oma aega käies mööda erinevaid ostukeskuseid või kaupluseid ning otsida parimaid pakkumisi. Seda eriti siis, kui on võimalik säästunipid saada ka kodust lahkumata.