Parim polaroid kaamera

Polaroid kaamera on tulnud tagasi ja tõenäoliselt jäädavalt. Kui kunagi olid seda tüüpi fotokaamerad täiesti tavalised, siis täna on need pakuvad need alternatiivi nii nutitelefonidele kui ka profikaameratele oma ehedusega. Usume, et kiirpildikaamera võib olla hea kingitus sulle või sinu sõbrale, kes armastab reisida ja jäädvustada enneolematuid hetki. Kuidas valida välja parim polaroid kaamera?

Milline on parim polaroid kaamera?

Kas selleks on polaroid kaamera Instax, millega on tulnud välja Fujifilm või hoopiski mõni teine mudel? Kuigi Instax on tõesti üks enimmüüdavaid mudeleid, siis pole see kahtlemata mitte ainus polaroid kaamera, mida müügilettidelt võib leida. Kuna valik on niivõrd suur, siis võib olla keeruline otsustada, milline on neist parim polaroid kaamera. 

Parim polaroid kaamera

Selleks, et oskaksid valida kaamera, mis täidab sinu ja sinu kallite inimeste fotograafia kire, pööra toodet valides tähelepanu järgmistele aspektidele:

  • Esimene asi, millest soovitame alustada, on foto suurus. Kuna see võib olla väga erinev, siis tasub kohe mõelda, millises suuruseid fotosid enim eelistad. Fujifilm, kes on üks tuntumaid polaroid kaamerate tootjaid, pakub kaameraid kolmes erinevas suuruses, et igaüks saaks valida just sellise mõõdu nagu talle meeldib. Mõõdust sõltub ka polaroid kaamera paberi hind, mis võib suuremate mõõtude puhul osutuda kulukas. Seega kõige selle juures tasub arvestada juba kahe erineva asjaga. Polaroid valikust leiab ka ideaalses suuruses kaamerad, mis sobivad kõigile, kes soovivad laiemaid maastike pilte jäädvustada. Kaup24 ja Hansaposti valikust leiad mitmed polaroid kaamerad, heida pilk kogu valikule, et leida just see parim.
  • Juba eelmises lõigus mainisime põgusalt polaroid kaamera filmi ja räägime nüüd sellest veelgi lähemalt. Kuna mudelist sõltub, milline film sinna sisse sobib, siis tasuks kohe vaadata, mis see maksab. Selle paki hind, kust leiab umbes 8 kuni 10 paberit, võib maksta paari euro kanti. Kokkuvõttes võib olla tegemist suure kuluga, mistõttu tasub mõelda, millise suurusega on sinu jaoks parim polaroid kaamera, mis vastab sinu soovidele ja eelarvele.
  • Lisaks filmile niisama saab osta erinevaid pabereid, näiteks must-valgeid kui ka teiste efektidega. Uuri, millised võimalused on millistele polaroid kaameratele ja mõtle sellele, ka sellised efektiga filmi paberid on sinu jaoks vajalikud või mitte.
  • Aku vastupidavus on oluline selleks, et mõista kui kaua aega saab kaamerat korraga kasutada. Kui planeerid seda kasutada pigem üksikutel kordadel, ei pruugi sa pikka aku vastupidavuse aega vajada. Küllaga vastupidistel olukordadel on see oluline, seega veendu, et see vastaks sinu ootustele.

Viimaseks aspektiks on disain. Kas eelistad vintage-stiilis polaroid kaamerat või sulle meeldivad Instax värvikirev valik? Tegemist on mõnel määral ka sinu aksessuaariga, mida reisile kaasa võtta, seega parim polaroid kaamera võiks sobida sinu isiksuse kui ka stiiliga.