Parim valvekaamera – kuidas valida oma koju kõige tõhusam wifi valvekaamera

Koduvalvekaameratele on mitmeid alternatiive, millest mõni maksab alla 100 euro. See on nii hea kui ka halb: saadaval on suurepäraseid odavaid mudeleid, kuid on ka selliseid, mis pakuvad “seebist” videot ja piiratud funktsioone. Seega on enne sellise kaamera ostmist hea mõni turu-uuring läbi viia.

Lisaks kvaliteetsete piltide pakkumisele päeval ja öösel on parimaid koduvalvekaameraid lihtne paigaldada, need võivad saada videot telefoni, tahvelarvutisse või arvutisse ning saata kodu omanikule häire, kui seade tuvastab liikumise või valju müra. Enamik kaameraid pakub ka öist nägemist ja liikumisega aktiveeritavat automaatset salvestamist ning mõnel on isegi sisseehitatud kõlarid, mis võimaldavad kellegagi suhelda või nende kaudu äratuse seada.
Mõned parimad koduvalvekaamerad võivad olla ühendatud muude seadmetega, nagu nutikad lukud ja nutikas valgustus, või pakkuda täielikku ilmastikukindlust, nagu see mudel siin. Targa kodu süsteem sisaldab mõningaid seadmeid. Näiteks kui kaamera tuvastab tegevuse, võib see sisse lülitada valguse, et ära hoida murdvargaid või aidata külalisi, kes pole kindlad, millisel teie kodu seinal on lüliti sisse lülitatud. Hansaposti poes ja Kaup24 e-poes on palju suurepäraseid valikuid, tuleb lihtsalt oma vajadusi silmas pidada.