Parim jõulukink

Jõulud on aasta üheks imelisemaks ajaks. Isegi kui lund näeb sel ajal aina harvem ja harvem, siis ilusad kaunistused ja küünlasära teevad alati hinge helgemaks. Ja muidugi ka kingitused! Hästi valitud kingitus teeb meele rõõmsaks nii kingisaajal kui kinkijal. Kuidas aga sellest tohutust valikust parim jõulukink leida ja kuidas valida sobivat kingitust?

Parim jõulukink naisele

Klassikaline kingitus kallile naisele enda elus on kvaliteetne parfüüm. Kõrge kvaliteediga parfüümid ei ole kõige odavamad, ent just seetõttu on need oodatud ja hinnatud kingituseks. Lõhna valimisel on kõige parem idee vaadata ringi naise tualettlaual, mis annab hea ülevaate sellest, mis on naise lõhnaeelistus. See võib olla vastuseks ka siis, kui mõtled, mida kinkida parimale sõbrannale jõuludeks.

Kuigi lastele kuluvad ära sokid, pluusid ja muud riided, siis mäletame enda lapsepõlvest, et pehmest pakist kingitusi avades oli tihtipeale pettumus. Säravaid silmi võib oodata siis, kui pakkida paberisse ihaldatud mänguasi! Selleks ei ole tihtipeale vaja teha muud, kui tähelepanu pöörata, millistest mänguasjadest laps räägib ja mille juurde ta mänguasjapoes aina suundub. Niimoodi tulevad kingiideed ise koju kätte!

Mida kinkida mehele jõuludeks?

Meestele kinki valides kipub mõte esimesena minema millegi kasuliku peale. Parim jõulukink mehele ei pea aga alti olema midagi praktilist. Miks aga mitte kinkida miskit, millele mehed ise ei mõtle? Me kõik väärime natuke poputamist ja lõõgastumist. See kehtib ka meeste puhul ehk kingi mehele võimalusi enda eest hoolitsemiseks. Seega on head jõulukingi ideed kinkekaart spaasse või ilu- ja hooldustoodete komplekt.

Parimad jõulukingid lihtsalt ja kiirelt

Kingi võib teha ka tervele perele korraga! Selleks võib olla isetehtud maitsev kook või kvaliteetne lauamäng, mida on eriti tore mängida just külmematel aegadel ja pimematel õhtutel. Võib kinkida ka elamusi, mida muidu ehk ei osataks planeerida või millele isegi mitte mõelda! Kui aga kingitus on olemas, ongi põhjust midagi uut ja huvitavat ette võtta.