Maailma parimad seltskonnamängud sõltuvad ka sellest, kes neid mängib. Lastele on vaja mänge, mis oleksid ning atraktiivsed ja piisavalt lihtsalt mõistetavad, et lapsel oleks jaksu reeglid ära õppida. Nooremate mängijatega on heaks variandiks ka erinevad mälumängud. Selliselt saab ka justkui möödaminnes uusi vajalikke teadmisi omandada!
Vanemate mängijatega mängides võib julgelt valida keerukamaid ja mitmekülgsemaid mänge. Leidub ka selliseid lahendusi, kus saab mängida nii ülikerget kui megakeerukat varianti. Selliselt kasvab mängu raskusaste koos mängijatega.
Head ja naljakad seltskonnamängud
Dobble on üks mäng, mis ei nõua keeruliste reeglite õppimist, vaid lihtsalt tähelepanu ja teravat silma. Lisaks on mäng võrdlemisi lühike, ent mõne lihtsa muudatusega saab mängu raskemaks muuta.
Peomängud võivad samal ajal olla ka meeskonnatöö mängud
Sabotöör on pikalt olnud üheks populaarseimaks seltskonnamänguks. Mängijad jagunevad kahte rühma – sabotöörideks ning kaevuriteks. Ja kui viimased proovivad lõpukaardini jõuda, siis esimesed annavad endast parima, et neid takistada. Kuna oma kuuluvust ei saa valjult välja hõigata, on põnevad olukorrad garanteeritud.
Black Stories tõuseb esile selle poolest, et ei ole vaja istuda laua taha. See tähendab, et mängu saab võtta endaga kaasa matkale ning kasvõi auto- või lennureisile ehk meelelahutus on alati käepärast! Mängijate ülesandeks on nuputada välja, kuidas jõuti loo lõpptulemuseni. Küsida võib vaid küsimusi, millele saab vastata kas „jah“ või „ei“. Võib olla üllatav, kui palju asju saab teada juba selliste otseste küsimustega.