Parim ripsmeseerum

Ilusaid juukseid ja pikki ning tihedaid ripsmeid soovime me kõik. Muidugi on võimalik kasutada tihendavaid, pikendavaid ja ripsmeid volüümikamaks muutvaid ripsmetušše, kasutada ühekordseid või korduvalt kasutatavaid ripsmeribasid või lasta endale ilusalongis paigaldada ripsmepikendused. 

Siiski ei soovi meist keegi olla koguaeg jumestatud, mistõttu ka enda ripsmed võiksid näha ilusad ja terved välja. Siinkohal võiks olla lahenduseks parim ripsmeseerum, mis tugevdab ripsmeid ja seda üsna lühikese ajaga (üldjuhul võiks esimesi tulemusi näha juba umbes nelja nädala möödudes).

Millal võiks kasutada ripsmeseerumit?

Eelkõige soovitatakse ripsmeseerumit kasutada pärast seda, kui on värskelt eemaldatud salongis paigaldatud ripsmepikendused, mis võivad olla kahjustanud või nõrgemaks muutnud oma ripsmeid. Ripsmeseerumit võib kasutada üldjuhul ka ripsmepikendusi kandes. 

Loomulikult võiks ripsmeseerumit kasutada ka selleks, et aeg-ajalt oma ripsmeid niisama turgutada ja muuta need pikemaks, tugevamaks ja tihedamaks.

Mille järgi valida, milline on parim ripsmeseerum?

Ripsmeseerumeid toodavad väga erinevad firmad – näiteks Feg ripsmeseerum, Biomd ripsmeseerum, Yxes ripsmeseerum, Maxeylash ripsmeseerum, Placent activ ripsmeseerum ja paljud teised. Ka Olaplex, mida tuntakse kui juuksehooldustoodete pakkujat, toodab ripsmeseerumit, mis lubab tervemaid ripsmeid juba umbes kuu ajaga.

Kas mõni ripsmeseerum on parem kui teised või on vahe vaid tootja nimes?

Parim ripsmeseerum (või üldse laiemalt ripsmete ja kulmukarvade kasvu soodustav toode) võiks olla selline, mida on lihtne ja mugav kasutada. 

Vähetähtis ei ole ka see (eelkõige tundlike silmadega naiste puhul), et toode ei tekitaks silmadele ärritust ega põhjusta allergiat. Kui see siiski tekib, tuleks toote kasutamine koheselt lõpetada. 

Parim ripsmeseerum võiks olla ka selline, mis annab efekti ehk et kui pärast umbes kuuajalist toote kasutamist on näha, et ripsmeseerum ripsmekasvu ka päriselt suurendab ning ripsmed muutuvadki pikemaks ja tihedamaks. Eelduseks võib olla see, et kasutamine toimub regulaarselt ettenähtud aja jooksul. Ripsmekarva elutsükkel võtab aega – on kasvufaas, vahefaas ja puhkefaas, mistõttu tuleks ripsmeseerumi kasutamisel olla kannatlik.

Lisaks ei soovi naised liigselt raha kulutada ripsmeseerumile, sest niikuinii kulub naistel ilutoodetele palju raha. Teisalt ei ole ripsmeseerum selline toode, mida koguaeg või igapäevaselt tuleks kasutada ning ripsmeseerumi ostu võiks pidada ka investeeringuks iseendasse.

Kuidas kasutada ripsmeseerumit?

Tavapärane on, et ripsmeseerumit tuleks kasutada teatud kindla aja jooksul ehk läbida ripsmeseerumi kuur. Erinevate tootjate puhul võib see olla erinev, kuid üldjuhul on soovitus  ripsmeseerumit kasutada üks kord päevas ja tõmmata peenikese pintsliga ripsmejoonele õhuke kiht toodet. Siiski tuleks iga toote puhul tutvuda kasutusjuhendiga ja lähtuda tootjapoolsetest soovitustest.